Taraftar Atkısı Modellerinde Kampanya

Mega Atkı olarak sektörde uzun yıllar varlığımızı sürdürüyoruz. Hem atkı imalat hem de toptan atkı satış birimimiz genç ve dinamik olmakla birlikte büyük bir deneyime sahip ekiplerden oluşmaktadır. Bu nedenle ürünlerimize ve üretimimize hiç çok güveniyoruz. Bizle birlikte iş ortaklığı yapan yüzlerce müşteri, ürünlerimizi giyen binler hatta yüzbinlerce paydaşımız var. 

Ve özellikle toptan ürün ticareti tarafındaki iş ortaklarımızla birden fazla alışverişimiz oluyor hala da olmakta. Bu da iş ortaklarımızın bizlere ne kadar güvendiğinin ve bizle çalışmanın mutluluğunu yaşadığının bir göstergesi anlamına gelmektedir. İşte bu nedenle her ay ayrı bir ürün kampanyası yapmaya karar verdik. Her ay bir ürün seçiyoruz ve o ürünle ilgili çeşitli kampanyalar yapıyoruz. 

Taraftar Atkısı, Saten Atkı ve Triko Atkı

Bu aya özel, taraftar dokuma atkısı, taraftar yazlık saten ve çift taraflı triko atkı modellerimizde kampanyamız başlamıştır. Kampanyamızda 100 adet atkı siparişi veren müşterilerimize, kampanyadan faydalanarak dokuma atkı ve saten atkı gruplarımızda 3 adet fazladan taraftar atkısı teslim edilecektir. Çift taraflı triko taraftar atkımızda ise 2 adet fazladan teslim edeceğiz. Saten Atkı Modellerimizi Görmek İçin Tıklayın

Mega Atkı Kalitesi

Müşterilerimize iyi hizmet ilkesini benimsemiş olan Mega Atkı firmamız, kurulduğu günden bu güne yaptığı indirim ve kampanyalarla da müşterilerinin hep yanında olmuştur. Bu kampanyamızla da uygun fiyat politikamızı siz değerli müşterimizle paylaşarak bu indirimden seçeceğiniz taraftar atkı modeline göre fiyat indiriminden faydalanacaktır. Siz değerli müşterimizin maliyetlerini düşürmek amacıyla, adade göre de fiyat çalışması yapabilmekteyiz. Bunun için bizleri aramanız ve istediğiniz ürünü belirtmeniz yeterlidir. 

Toptan Atkı Modelleri Kampanyası

Kampanyamız bir aylık süre için geçerlidir. Kampanyaya göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı taraftar atkısı modellerindeki kampanya süresini bir ay daha uzattığımızı bilmenizi isteriz. Başta taraftar atkısı modellerimizde olmak üzere tüm ürünlerimizdeki  kampanya durumu ile ilgili bize ulaşabileceğiniz iletişim kanalları aşağıdadır. Her koşulda bizlere ulaşabilirsiniz. Size hemen geri dönüş yapacağız. Tüm Atkı Modellerimizi Görmek İçin Tıklayın

İletişim Bilgileri

GSM 1: 0552 951 62 91

GSM 2: 0533 714 05 16

Email:destek@megaatki.com

Sipariş, Numune, Onay, Üretim ve Kargo Süreci

Mega Atkı olarak, tüm atkı modellerimizde toptan satış yapmaktayız. En az 100 adet üretim yapabiliyorken, günlük atkı üretim kapasitemiz 5.000 adettir. Bu sayı, istenilen ürünün türüne göre değişmektedir. Öncelikle tasarımını gönderdiğiniz ürünün prova baskısını almaktayız. Ardından, sizlerden onay alarak, toplu üretime geçmekteyiz. Üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ile ürünü en kısa sürede siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Sipariş Sonrası

Mega Atkı, üretim ve kargonun ardından ürünleri teslim ettikten sonra da müşterisinin yanında olmaya devam eder. Her ne kadar ürünler tek tek kontrol edilip sonrasında teslim sürecine girilse de, başka başka durumlardan dolayı çıkabilecek olumsuzluklara karşı da müşterisini destekler. Dolayısıyla müşterisinin her türlü mağduriyetini karşılamaktadır. Bu nedenle yukarıda da belirttiğimiz gibi, halihazırda müşterimiz olanların büyük çoğunluğu, öncesinde de bizlerle iş ortaklığı yapıp, bizden memnun kalanlardır. Ve bizime en büyük gurur kaynağımız işte budur. 

TÜM TARAFTAR ATKISI MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN