Takım Atkıları Modelleri ve İmalatı

Başta futbol olmak üzere, hemen tüm spor branşlarının en çok tercih edilen taraftar aksesuarı formaların ardından takım atkıları ya da diğer adıyla taraftar atkılarıdır. Hatta fiyatının daha makul oluşundan dolayı birçok taraftar forma yerine atkı tercih eder. Bununla birlikte bir taraftarın bir forması var ise, en az iki tane atkısı vardır. Bu yüzden, taraftar ürünleri tedarikçilerinin en çok yatırım yaptığı promosyon ürünlerinden biri takım atkılarıdır. Takımına destek olmak için sahaları dolduran taraftarlar, sırtında forması, boynunda atkısı… Çok güzel ambians oluşturur. Hatta birçoğumuz evimizde maçı izlerken bile sahadaki ortamı yakalamak adına forma ve atkı ikilisini üzerimize geçiririz. Ve takımımızı o şekilde destekleriz. 

Takım Atkısı İmalatı ve Üretimi

Mega Atkı şirketimiz olarak adından da anlaşılacağı gibi takımların simgelerini ve sloganlarını sloganlarını içinde barından takım atkılarının imalatını yapmaktadır. Sadece futbol takımlarının değil aynı zamanda basketbol takımları, voleybol takımları ve başka branşlarda faaliyet gösteren takımların da takım atkılarının üretimi yapılmaktadır. Takımlarına gönül veren taraftarların istemiş olduğu takım logolarının yanında sloganlarını atkı tasarımına yansıtarak atkı tasarımı ortaya çıkarılır. Onayı alınan takım atkısı görsel tasarımı imalat sürecine alınır ve en kısa sürede takımlarını desteklemek isteyen taraftarlara ulaştırılmak üzere sevkiyatı yapılır. Mega Atkı Şirketimiz olarak müşteri memnuniyeti her zaman için ön plandadır. Müşterilerimizle tek seferlik değil her daim atkı ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet sunmaktayız.

Takım Atkısı Fiyatları

Promosyon sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren şirketimiz, sizlere sadece kaliteli ürün ulaştırmak hedefinde değildir. Özellikle pandenin ardından darboğaza düşen şirketlerin bütçelerine de destek olma noktasında üzerine düşeni yapmak hedefindedir. Bu nedenle minimum kâr ile satış yapmaktayız. Uzun yıllar promosyon sektöründe olmamızın verdiği tecrübe ile üretim ve hammadde maliyetlerini biliyor ve ürünleri en dip fiyatla imal ediyoruz. Bunun da vermiş olduğu rahatlık ile müşterilerimize en uygun fiyattan satış yapıyoruz. Bununla da kalmıyor, ödeme konusunda onları rahatlatacak çözümler üzerinde yoğunlaşıyoruz. Siz yeter ki bizleri arayın ve istediğiniz ürünü bizlere bildirin. En kısa sürede sizlere geri dönüş yapıp, ihtiyacınız olan çözüme birlikte karar vereceğiz.

Kişiye Özel Taraftar Atkısı / Takıma Özel Taraftar Atkısı Tasarımı

Mega atkı, kişiye özel ürün üretimi yapmamaktadır. Toptan satış yaptığımız ve perakende için üretim yapmadığımız için hedef kitlemiz perakende satıcıları ve taraftar gruplarıdır. Ancak takımlara özel üretim yapmaktayız. Bu anlamda, dilerseniz kendi çizimlerinizi bizlere ulaştırabiliriz. Ya da istediğiniz ve yönlendirmelerinizle profesyonel ekibimiz sizler için atkı tasarımı yapabilmektedir. Sadece istediğiniz tasarım hakkında bizlere bilgi vermeniz yeterlidir. Bununla birlikte uzun yıllardır taraftar atkısı sektöründe yer aldığımızdan dolayı elimizde oldukça fazla sayıda hazır şablon tasarımlar bulunmaktadır. Bunlardan birini takımınıza göre kullanabileceğiniz gibi, şablonlar üzerinden revizeler yaparak da siz değerli müşterilerimizin istediği ürünü kolaylıkla ortaya çıkarabiliriz. 

Toptan Takım Atkısı Yaptırma

Mega Atkı olarak, takım veya taraftar atkısı modellerimizde toptan satış yapmaktayız. En az 100 adet üretim yapabiliyorken, günlük atkı üretim kapasitemiz 5.000 adettir. Bu sayı, istenilen ürünün türüne göre değişmektedir. Öncelikle tasarımını gönderdiğiniz ürünün prova baskısını almaktayız. Ardından, sizlerden onay alarak, toplu üretime geçmekteyiz. Üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ile ürünü en kısa sürede siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

İletişim Bilgileri

GSM 1: 0552 951 62 91
GSM 2: 0 533 714 05 16

TÜM TAKIM ATKISI MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN