Siyasi Parti Seçim Atkıları

Okulların, şirketlerin ve firmaların, hedef müşteriye ulaşmak için en çok başvurduğu yolların başında promosyon ürünleri gelmektedir. Kendisine, bir ticaret, iş anlaşması, iş başvurusu ya da kayıt için gelen müşteri ve misafirlerine, çanta, kalem, defter, anahtarlık gibi promosyon ürünlerinden hediye eder. Son yıllarda gelişen teknolojiyle birlikte, bu ürünlere mouse, powerbank, şarj kabloları gibi ürünler de promosyon ürünü olarak dağıtılmaya başlanmıştır. Siyasi partiler ve dernekler gibi oluşumlar da bunlardan farklı olarak genelde atkı, bere, kaşkol, şapka gibi promosyon tekstil ürünleri dağıtırlar. 

2023 yılının ülkemizde seçim yılı olarak ilan edildiği hemen herkes tarafından bilinmektedir. Birçok siyasi partiler de buna göre hazırlıklarını yapmaktadırlar. 7’den 70’e tüm siyasi partiler, seçmenlerine en çok seçim şapkası ve seçim atkısı (Parti Atkısı) dağıtmaktadır. Bunun en önemli sebebi, meydanları dolduran seçmenlere verecekleri bu ürünler ile meydanlarda büyük bir coşku ve ambiyans oluşturmaktır. Onlarca yıldır siyasi partilerin en büyük promosyon ürünü olan özellikle atkı ürünleri, hem maliyetinin düşük olması sebebiyle de oldukça fazla tercih edilen promosyon ürünüdür. 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Seçim Atkısı

AK Parti seçim atkıları, daha çok, partinin genel rengi olan turuncu renk olarak tercih edilmektedir. Partinin logosu yine turuncu renk olarak işlenlenmektedir. Logoya uygulanan beyaz stroke ile logo zeminden ayrılmaktadır. Bununla birlikte en çok kullanılan ikinci renk turkuazdır. Birçok sektörde turuncu ve turkuaz birbirinin zıddı olarak tercih edilmektedir. Turkuaz atkıda logo ise genelde beyaz renk olarak olarak tercih edilir. Bunlardan farklı olarak bir de beyaz zemin üzerine turkuaz yazı ve logo baskı ile kullanılan atkılarımız tercih sebebidir. Ancak sadece bunların AK Parti seçim atkısı olarak kullanılabileceği akla gelmesin. Parti teşkilatlarımız için istenilen desen ve renkte atkı imalatımız mevcuttur. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Seçim Atkısı

Ülkemizin en köklü partisi olan Mustafa Kemal Atatürk’ümüzün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi seçim atkılarımız genelde 2 renk olarak üretilmektedir. Bunlar, kırmızı zemin üzerine işlenen beyaz logo ve yazı ya da beyaz zemin üzerine işlenen kırmızı yazı ve logo şeklinde olmaktadır. Bu iki renk yine birbirini tamamlayan renkler olarak bilinmektedir. Partinin sembolü olan 6 ok, son derece yüksek kalitedeki baskı tekniklerimiz ile atkıya işlenmektedir. Bununla birlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün resmi ve imzası da atkılarımıza büyük bir titizlikle işlenmektedir. Her atkıda olduğu gibi, bu atkı çeşitlerimizde de saten ya da dokuma atkı olarak ürünlerimizi imal edebilmekteyiz. Dilerseniz kendi tasarımlarınızı da atkılarımızın üzerine işleyebiliyoruz. 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seçim Atkısı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seçim Atkıları da Mega Atkı kalitesiyle siz değerli müşterilerimizle buluşuyor. Bu atkılarımızda da, kırmızı ve beyaz renkler en çok tercih edilmektedir. Genel olarak tercih edilen tasarım, atkının sağ ve sol tarafına yerleştirilmiş olan MHP logosunun ortasına parti isminin işlenmiş halidir. Bununla birlikte partinin genel başkanı Devlet Bahçeli ve kurucu genel başkanı merhum Alparslan Türkeş’in fotoğrafları da en çok beğenilen tasarımlardır. Saten veya dokuma atkı olarak tercih edebileceğiniz bu ürünleri de bir telefon ile sizlere ulaştırıyoruz. 

İyi Parti Seçim Atkısı

Türkiye’nin güzide partilerinden İyi Parti’nin de seçim atkılarını Mega Atkı kalitesiyle üretiyoruz. Son teknoloji basım tesisimiz ile, ister polar atkı, ister saten atkı. Her türlü atkı ihtiyacınızda sizlere bir telefon kadar yakınız. Partinin kurumsal rengi olan turkuaz ve sarı renk olarak üretilen atkılarımız, püsküllü veya püskülsüz olarak tercih edilebilmektedir. Dilerseniz tarasımı da biz yapabiliriz. 

Yukarıda, sadece belli başlı partileri sıraladık fakat, bunların yanında Saadet Partisi, Deva Partisi, Gelecek Partisi, Zafer Partisi ve diğer tüm partilerimizin seçim atkılarını üretebilmekteyiz. Hemen bizimizle iletişime geçin, bir telefonla ayağınıza getirelim.

Toptan Siyasi Parti Seçim Atkısı

Mega Atkı olarak, seçim atkısı modellerimizde toptan satış yapmaktayız. En az 100 adet üretim yapabiliyorken, günlük atkı üretim kapasitemiz 5.000 adettir. Bu sayı, istenilen ürünün türüne göre değişmektedir. Öncelikle tasarımını gönderdiğiniz ürünün prova baskısını almaktayız. Ardından, sizlerden onay alarak, toplu üretime geçmekteyiz. Üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ile ürünü en kısa sürede siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

İletişim Bilgileri

TÜM SİYASİ PARTİ SEÇİM ATKISI MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN