Çift Katlı Triko Atkı ve Bere

Atkı deyince akla gelen ilk ürünlerden birisi de çift katlı triko atkılarıdır. Çift taraflı triko atkı, akrilik iplikten kazak örer gibi örgü tekniğiyle üretilmektedir. Bu ürünlerimizde altı renk seçeneğine kadar desen çalışması yapılabilmektedir. Atkı ürünlerimiz 17 x 140 cm ölçüsündedir. Çift taraflı triko atkı ile birlikte triko bere imalatı da yapmaktayız. Berenin ölçüsü ise 23 x 23 cm’dir. Mega Atkı olarak olarak yurtiçi müşterilerimize hizmet verdiğimiz gibi, yurtdışına da sevkiyatımız vardır. Üretimi tamamlanan her ürünü, korunaklı kargolarımız ile en yakın sürede sizlere ulaştırıyoruz. İstanbul içi ise, elden teslim imkanımız mevcuttur. Dilerseniz, İkitelli’de bulunan ofisimizi ziyaret edip hem üretim şartlarımızı görüp bir kahvemizi içebilirsiniz. 

Çift Katlı Triko Dokuma Atkı Çeşitleri ve Fiyatları

Bu ürünlerimizin teknik detayını yukarıda vermiştik. Biraz da ürünün kullanımından bahsedelim. Öncelikle triko atkı en çok kışın yağmurlu ve karlı havalarda soğuk ve rüzgardan korunmak amacıyla kullanılmaktadır. Özellikle personeli dış hava koşullarında çalışan şirket ve firmaların en çok tercih ettiği atkı çeşididir. Polar atkıdan farklı olarak ağırlığı biraz yüksek olsa da koruyuculuğu oldukça yüksektir. Püsküllü ve püskülsüz seçeneklerimiz olmakla birlikte bu ürün daha çok püsküllü olarak tercih edilmektedir. 

Atkı Bere Modelleri

Çift katlı triko atkıları, genellikle bere ile birlikte takım olarak tercih edilir. Yukarıda bahsini ettiğimiz dışarda çalışmak zorunda olan çalışanlar, atkılarla birlikte bereleri de kullanmaktadırlar. Kış aylarının vazgeçilmezi bere çeşitlerine baktığımızda, koruyuculuğu en çok olan triko ve ya örme dediğimiz ürünler kullanılmaktadır. Bu tür berelerin de püsküllü veya püskülsüz (tepede top şeklinde) çeşitleri mevcuttur. 

Triko Seçim Atkısı

Sözü gelmişken seçim atkılarına burada parantez açmak istiyorum. Genel olarak seçimler ilkbahar veya yaz aylarında yapılmaktadır. Ancak kış veya soğuk döneme denk gelen seçim takviminde ya da partilerin yaz aylarında yapılacak olan seçim kampanyalarına çok erken başlamaları sebebiyle normalde saten olarak dağıtacakları parti atkılarını triko atkılardan tercih edebilmektedirler. Söz gelimi, saten siyasi parti seçim atkısı ürünleri kadar da tercih edilmese de, triko örme siyasi parti seçim atkıları da partilerin en çok tercih ettiği promosyon ürünlerinden biridir. Ürünlerimizi buradan görebilirsiniz.

Toptan Atkı Bere Takımları

Mega Atkı olarak, atkı bere takımı modellerimizde toptan satış yapmaktayız. En az 100 adet üretim yapabiliyorken, günlük takım üretim kapasitemiz 5.000 adettir. Bu sayı, istenilen ürünün türüne göre değişmektedir. Seçtiğiniz ürünün stoklarımızda olması halinde, sizlere daha erken teslim şansımız da bulunmaktadır. Üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ile ürünü en kısa sürede siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. 

İletişim Bilgileri

GSM 1: 0552 951 62 91

GSM 2: 0 533 714 05 16

Email:destek@megaatki.com

TÜM ÇİFT KATLI ATKI - BERE MODELLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN